Unikatowość i oryginalność

Przeważająca część asortymentu naszego sklepu to pojedyncze, unikatowe sztuki, występujące w jednym jedynym egzemplarzu. Jeśli dany model jest powtórzony, to tylko w bardzo limitowanej serii i nigdy nie wygląda identycznie, staramy się wyróżnić go tak, by nadać mu indywidualny charakter.

 

 Jakość i estetyka

Przeprowadzamy staranną selekcję. Rzeczy muszą być zgodne z naszym wyczuciem stylu i wysokimi wymaganiami względem tkaniny i dbałości wykonania. Ogromna większość ubrań zrobiona jest z tkanin naturalnych (takich jak np. wełna czy jedwab), ale pojawiają się też tkaniny syntetyczne, jednak tylko wówczas, gdy są to tkaniny najwyższej jakości i o wyjątkowych walorach estetycznych. Nie ma tu miejsca na bylejakość, ponieważ szanujemy naszych odbiorców i kochamy ubrania.

Ekologia

 Zajmujemy się modą vintage. Wykorzystujemy tkaniny i materiały z second handów, przerabiamy gotowe ubrania. Wszystko to w duchu twórczego recyclingu i mody z tzw „surowców wtórnych”. Uważamy, że zbyt wiele zasobów się marnuje, dlatego warto dbać o ekologię także w modzie. Modę można przecież tworzyć i nosić świadomie nie rezygnując z niesamowitej frajdy jaką ona daje.